Batıkent Evden Eve Nakliyat Asansörlü TAŞIMACILIK

Batıkent Evden Eve Nakliyat Asansörlü TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat , şahıs veya kuruma ait olan ev eşyalarının genelde kara yolu ile bir evden alınıp başka eve taşınması işlemidir.Evden Eve nakliyat genelde 4 taşıma ekibi ve 1 kamyon ile yapılmaktadır. Batıkent evden eve nakliyat , ev taşıma faaliyetini Ankara Batıkent ve çevre illerde yapan kurumsal güvenilir bir firmadır. Evden eve nakliyatın sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için aşağıdaki şartların yerine getirilmiş olması gerekir.

 

  1. K3 belgeli olarak nakliyat hizmeti: Batıkent evden eve nakliyat , k3 yetki belgesine sahip şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık yapan 25 yıl geçmişi olan firmadır.
  2. Sigortalı Evden Eve Nakliyat: Batıkent evden eve nakliyat , eşyalarınız EMTİA sigortası ile sigortalarak taşıtmaktadır. Sigortalı taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken nokta olan sigorta poliçesi nakliyattan once hazır hale getirilmektedir.
  3. Marangozlu Evden Eve Nakliyat: Evden eve taşıma firmaların en büyük sorunu olan mobilya ustası, taşımacılıkta önemli rol almaktadır. Bu sebepten Batıkent evden eve nakliyat firması olarak bizler bünyemizde daimi olarak çalışan mobilya ustalarımız ile sizlerin eşyalarının demontaj ve montaj işlemlerini güven altında yapıyoruz.
  4. Ambalajlı Evden Eve Nakliyat : Batıkent evden eve nakliyat olarak nakliyat şirketlerinden bizi ayıran önemli bir farkımızda taşıma için özel tasarlanmış ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı sararak taşıyoruz.
  5. Asansörlü Evden Eve nakliyat : Günümüz dünyasının vazgeçilmez bir gerçeği olan yüksek katlı yapılar taşınmayı da zorlaştırmış olsa da teknolojinin getirdiği avantajlar ile asansörlü taşımacılık nakliyat alanında büyük bir kolaylık sağlamıştır. İşte bu sebebten hem eşyalarınızın sağlıklı taşınması hem de taşımanın daha güvenilir olması açısından Batıkent taşımacılık olarak asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. 26 kata kadar çıkabilen asansörümüz ile yüksek katlara taşınmayı dert etmeyin. Batıkent asansörlü evden eve nakliyat her zaman hizmetinizdedir.

Batıkent evden eve nakliyat firması önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. İşte bu sebepten 25 yıllık tecrübe birikimimiz ile sizlerin eşyalarını SİGORTALI, AMBALAJLI , ASANSÖRLÜ ve zamanında taşımayı prensip edinip hızla büyümeyi hedef etmiş bir firmayız.

BATIKENT EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMA YETKİLİSİ.