Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Taşınmak zor olduğu kadar dikkat gerektiren de bir iştir. Eşyalarınızın zarar görmemesi, bir yerlere çarpmaması ve ya zedelenmemesi için büyük bir çaba ve emek istemektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için işini iyi yapan ve güvenliği ön planda tutan çalışanlarımız ile evinize gelerek eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına kadar her türlü zorlu işlemde yanınızda oluyor ve sizi yormadan taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. En zorlu kısımlardan birisi olan paketleme işleminde evinizin durumuna göre belirli elemanlarımız ile gelerek hızlı ve seri bir şekilde eşyalarınızı paketliyoruz. Paketleme işleminden sonra yeni adresinize çıkmak üzere nakliye aracımıza yüklenmek üzere yola çıkan eşyalarınız esnasında farkımızı ortaya koyuyor ve onlara hiçbir zarar gelmeyeceğini bildiğimiz halde sigortalı nakliye hizmeti ile eşyanıza sigorta yaparak zarar gelmesi durumunda sizi mağdur etmeden zararınız karşılanıyor ve gereken neyse yapıyoruz.

Nakliye aracımıza yüklenen eşyalarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni adresinize ulaştırıyoruz. Yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınızı eşya sigortası devam ederek yeni evinize ya da ofisinize taşınarak size zahmet veriyoruz. Bu sayede en iyi hizmeti veriyor ve diğer birçok nakliye firmasından farkımızı ortaya koyuyoruz. Sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde taşınma işleminiz de sizlere yardımcı oluyor ve sizi asla yormuyoruz. Beyaz eşyalarınızdan bir tanecik çiviye kadar hiçbir eşyanıza zarar gelmeden taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı korumak ve onlara zarar gelmemesini istemek tabi ki hakkınızdır. Bizde bunu ön planda tutuyor ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğini, gelse bile zararınızın karşılanacağının sözün veriyoruz. Bu söz ile eşyalarınıza sigorta yapıyor ve eski evinizden yeni evinize kadar geçen süreçte eşyalarınıza gözümüz gibi bakarak taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. İşte bu yüzde diğer nakliye firmalarından farklı ve daha gözde bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Eşya Taşıma Firması

Sizde taşınmak istiyor fakat zorlu taşınma süreçlerini nasıl atlatacağınızı düşünüyorsanız hiç dert etmeyim. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizi arayarak koşulları konuşmamız ve taşınacağınız eski adresiniz ile yeni adresinizi bize söyleyerek geri kalan hesaplamalar yapıp maliyetini belirledikten sonra sizin hiçbir şeye dokunmamanız ve bütün işlemlerinizi bize bırakarak güvenli ve kaliteli bir hizmetin tadını çıkartmak olacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.